Lakiery

Lakiery

W sprzedaży dostępne są także lakiery do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Posiadamy wersje matowe, półmatowe i w wysokim połysku. W naszym asortymencie znajduje się mnóstwo lakierów różnego typu, dzięki czemu mogą Państwo dokonać kompleksowych zakupów w jednym miejscu bez konieczności szukania towaru w wielu hurtowniach. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i cenionymi producentami branży budowlanej. Zapewniamy nie tylko bogaty asortyment w konkurencyjnych cenach, ale również doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich materiałów. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Piasecznie i Siedlcach.

Lakiery do zabezpieczenia powierzchni

Lakiery, które oferujemy w naszym sklepie to produkty, które obejmują preparaty do dekoracji oraz zabezpieczania różnych powierzchni materiałowych. Lakiery pozwalają także tworzyć na danym elemencie powłokę:

  • transparentną,
  • półtransparentną,
  • satynową,
  • pełną połysku,
  • matową,
  • gładką.

Dzięki temu zabezpieczana powierzchnia uzyskuje ochronę przed uszkodzeniem mechanicznym, wpływem wilgoci, szkodnikami oraz promieniowaniem UV. W naszym asortymencie posiadamy zarówno klasyczne lakiery do drewna, jak i do metalu czy nawet płytek ceramicznych. Dzięki temu Klienci mogą aplikować je na takie powierzchnie, jak meble, podłogi, okna, drzwi oraz ściany. W celu wykonania kompleksowych prac oferujemy także lakiery podkładowe, które pozwalają przygotować powierzchnię przed położeniem lakieru nawierzchniowego.

Jakie lakiery oferujemy?

Nasza oferta dotyczy różnorodnych lakierów zabezpieczających powierzchnie. Podstawowy podział związany jest z przeznaczeniem tych produktów – do wnętrza lub na zewnątrz. Lakiery do wnętrz to zazwyczaj produkty wodorozcieńczalne, które nie emitują charakterystycznego zapachu. Dostępne są także lakiery szybkoschnące, które znacznie skracają czas pracy. Lakiery na zewnątrz posiadają zazwyczaj charakterystyczny zapach, który wynika z obecności dodatkowych substancji zabezpieczających powłokę przed działaniem czynników atmosferycznych oraz wilgoci.

Warto pamiętać, aby nie malować zewnętrznych powierzchni lakierem do wnętrz i na odwrót. Preparaty przeznaczone na zewnątrz zapewniają niezbędną ochronę przed promieniowaniem UV czy grzybami. Dodatkowo są to produkty rozpuszczalnikowe, które tworzą nieco grubszą powierzchnię. Klienci mogą także wybierać zarówno spośród bezbarwnych lakierów, jak i tych koloryzujących. Wszystko zależy od indywidualnego gustu i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zakupu lakierów w Sawo-met. Gwarantujemy rozbudowany asortyment produktów, dzięki czemu każdy Klient znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.