22 330 07 90 sawomet@sawomet.pl Puławska 456, Warszawa

Akcesoria malarskie

Akcesoria malarskie

Dostarczamy akcesoria malarskie Klientom indywidualnym oraz firmom. Odpowiednio dobrane akcesoria malarskie ułatwią i przyspieszą pracę. Produkty, które proponujemy, cechują się wysoką jakością wykonania, a także przystępną ceną. Gwarantujemy, że w asortymencie Sawo-met znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do malowania, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

Oferta akcesoriów malarskich obejmuje m.in.:

• Pędzle i wałki do farb,

• Kuwety i wiadra do farb,

• Taśmy maskujące, tynkarskie, naprawcze, dwustronne i ostrzegawcze,

• Szpachle i pace,

• Akcesoria ochronne,

• Akcesoria do systemów do suchej zaprawy,

• Chemię budowlaną.

Akcesoria malarskie – Piaseczno, Siedlce

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów malarskich naszym klientom z Piaseczna, oraz Siedlec. Dzięki naszym produktom prace remontowe przebiegną szybko i sprawnie, a po ich zakończeniu nie będziesz musiał spędzać kilku godzin za sprzątaniu i zmywaniu farby z mebli czy podłogi. Wystarczy, że przed malowaniem zabezpieczysz wszystkie przedmioty taśmą oraz folią. Z kolei dzięki wygodnym kuwetom możesz zapomnieć o rozchlapywaniu się farby i nadmiarze produktu na pędzlu lub wałku, co sprawi, że malowanie będzie o wiele łatwiejsze.

Akcesoria malarskie – Sulejówek, Warszawa

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów malarskich w Warszawie lub Sulejówku, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy m.in. wysokiej jakości wałki oraz pędzle, które nie pozostawiają włosia na ścianie. Dodatkowo charakteryzują się dobrą chłonnością i oddawaniem farby, dzięki czemu nie marnujesz produktu, a malowanie staje się o wiele bardziej przyjemne i wygodne. Znajdziesz u nas również uchwyty oraz kije teleskopowe do wałków, które umożliwią Ci dosięgnięcie do wysokich partii powierzchni, które chcesz pomalować bez najmniejszego wysiłku.