22 330 07 90 sawomet@sawomet.pl Puławska 456, Warszawa

Hurtownia farb Warszawa

Hurtownia farb w Warszawie

Nasza działalność obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną farb, lakierów oraz innych materiałów budowlanych i wykończeniowych. W hurtowni oraz sieci sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia kompleksowych prac remontowych. Zapraszamy do naszej warszawskiej mieszalni farb, gdzie pomagamy w stworzeniu najbardziej wyszukanych i oryginalnych kolorów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej hurtowni farb w Warszawie.

Kompleksowe zaopatrzenie firm i Klientów prywatnych

Oferta naszych produktów obejmuje specjalistyczne farby o różnych właściwościach, które zapewniają optymalne warunki nawet dla najbardziej wymagających powierzchni. Znajdują się tu także powłoki z połyskiem, matowe, satynowe czy odporne na działanie grzybów i pleśni. Gwarantujemy, że w naszej hurtowni każdy Klient znajdzie niezbędne akcesoria do wykonania prac wykończeniowych i remontu. Wychodząc naprzeciw potrzebom odwiedzających nas osób, rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż detaliczną. Dzięki temu odwiedzają nas nie tylko Klienci ze stolicy, ale też z całej Polski. Wynika to z ogromnej różnorodności asortymentu – zarówno lakierów, pigmentów, jak i akcesoriów malarskich. Bez względu na wybór, każdy produkt pozwala solidnie, a zarazem efektownie wykończyć każde pomieszczenie.

Bezpłatne doradztwo przy wyborze farb

Jako dystrybutor farb i akcesoriów malarskich doskonale wiemy, że dokonanie wyboru konkretnego produktu nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też prowadzimy profesjonalne doradztwo i szkolimy pracowników z oferowanych systemów. Dzięki temu profesjonaliści, którzy pracują w Sawo-met są na bieżąco z nowościami z zakresu materiałów wykończeniowo-budowlanych i potrafią doradzić najmodniejszy kolor farb czy tapet dekoracyjnych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w hurtowni farb Sawo-met. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą w wyborze produktów i pokażą, w jaki sposób właściwie je używać. Dzięki temu prace wykończeniowe przebiegną szybko, sprawnie i z zadowalającym efektem.

Bartycka 24/26 p.5

Warszawa

Pn-pt 8:30-18:00, Sob 9:00-15:00
Tel. (22) 651 03 65
bartycka@sawomet.pl
Zadzwoń Trasa Zobacz wnętrze

Puławska 456

Warszawa

Pn-pt 8:00-18:00, Sob 9:00-13:00
Tymczasowe godziny pracy:
Pn-pt 8:00-17:00, Sob 9:00-13:00
Tel. (22) 330 07 90
butik@sawomet.pl
Zadzwoń Trasa Zobacz wnętrze