Hurtownia farb Warszawa

Hurtownia farb w Warszawie

Nasza działalność obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną farb, lakierów oraz innych materiałów budowlanych i wykończeniowych. W hurtowni oraz sieci sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia kompleksowych prac remontowych. Zapraszamy do naszej warszawskiej mieszalni farb, gdzie pomagamy w stworzeniu najbardziej wyszukanych i oryginalnych kolorów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej hurtowni farb w Warszawie.

Kompleksowe zaopatrzenie firm i Klientów prywatnych

Oferta naszych produktów obejmuje specjalistyczne farby o różnych właściwościach, które zapewniają optymalne warunki nawet dla najbardziej wymagających powierzchni. Znajdują się tu także powłoki z połyskiem, matowe, satynowe czy odporne na działanie grzybów i pleśni. Gwarantujemy, że w naszej hurtowni każdy Klient znajdzie niezbędne akcesoria do wykonania prac wykończeniowych i remontu. Wychodząc naprzeciw potrzebom odwiedzających nas osób, rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż detaliczną. Dzięki temu odwiedzają nas nie tylko Klienci ze stolicy, ale też z całej Polski. Wynika to z ogromnej różnorodności asortymentu – zarówno lakierów, pigmentów, jak i akcesoriów malarskich. Bez względu na wybór, każdy produkt pozwala solidnie, a zarazem efektownie wykończyć każde pomieszczenie.

Dlaczego warto kupować farby wprost z hurtowni?

Korzyści finansowe – jednym z głównych powodów, dla których warto zdecydować się na zakup farb wprost z hurtowni, są korzyści finansowe. Oferujemy produkty w niższych cenach niż sklepy detaliczne. Wynika to z faktu, że kupujemy towary bezpośrednio od producentów w dużych ilościach, dzięki czemu uzyskujemy lepsze ceny. Z oszczędności tych mogą korzystać także nasi Klienci. Zakup farb w Sawo-met – hurtowni farb z Warszawy pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wartości produktów.

Szeroki wybór produktów – hurtownie oferują również szeroki wybór produktów. W jednym miejscu można znaleźć różne rodzaje farb – akrylowe, lateksowe, olejne czy emulsyjne – oraz różnorodne akcesoria, takie jak pędzle, wałki czy szpachle. Dzięki temu Klienci mogą zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały do malowania w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Dostępność towarów na miejscu – Klienci naszej hurtowni mogą liczyć na dużą dostępność towarów na miejscu. Oznacza to, że nie trzeba czekać na dostawę zamówionych produktów, co jest ważne w przypadku pilnych prac remontowych. Zakup farb wprost z hurtowni pozwala na szybsze rozpoczęcie malowania. Ma to szczególnie duże znaczenie dla wykonawców, którzy muszą wywiązywać się z terminów realizacji zleceń.

Możliwość negocjacji cen – zapewniamy możliwość negocjacji cen, zwłaszcza gdy Klient zamawia większą liczbę produktów. Dzięki temu można uzyskać jeszcze lepsze warunki finansowe, co przekłada się na dodatkowe oszczędności. Warto więc pamiętać o tej opcji podczas zakupów w warszawskiej hurtowni farb.
Nie mieszkasz w Warszawie? Sprawdź nasze pozostałe oferty.

Hurtownia farb – Siedlce
Hurtownia farb – Piaseczno
Hurtownia farb – Sulejówek

Bezpłatne doradztwo przy wyborze farb

Jako dystrybutor farb i akcesoriów malarskich doskonale wiemy, że dokonanie wyboru konkretnego produktu nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też prowadzimy profesjonalne doradztwo i szkolimy pracowników z oferowanych systemów. Dzięki temu profesjonaliści, którzy pracują w Sawo-met są na bieżąco z nowościami z zakresu materiałów wykończeniowo-budowlanych i potrafią doradzić najmodniejszy kolor farb czy tapet dekoracyjnych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w hurtowni farb Sawo-met. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą w wyborze produktów i pokażą, w jaki sposób właściwie je używać. Dzięki temu prace wykończeniowe przebiegną szybko, sprawnie i z zadowalającym efektem.

Bartycka 24/26 p.5

Warszawa

Pn-pt 8:30-18:00, Sob 9:00-15:00
Tel. (22) 651 03 65
bartycka@sawomet.pl
Zadzwoń Trasa Zobacz wnętrze

Baletowa 61

Warszawa

Pn-pt 8:00-17:00, Sob 9:00-13:00
Tel. 605 555 787, 691 693 359
butik@sawomet.pl
Zadzwoń Trasa