22 330 07 90 sawomet@sawomet.pl Puławska 456, Warszawa

Farby

Farby – Warszawa, Konstancin

Proponujemy możliwość zakupu farb, które wyróżniają się trwałością i zabezpieczają daną powierzchnię przed uszkodzeniem. Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż farb, ale i usługi mieszalni farb – zapraszamy także osoby z pobliskiego Konstancina. Produkty dostępne w naszym asortymencie pozwalają solidnie, a zarazem efektownie wykończyć zarówno ściany, jak i sufity – wszystko dzięki bogatej palecie kolorów! Farby mogą być używane do malowania powierzchni w łazienkach, kuchniach oraz pomieszczeniach narażonych na bezpośrednie działanie wody i zabrudzenia. Dzięki wykorzystanym technologiom, powłoki malarskie z zastosowaniem naszych farb, są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Oferowane przez nas farby wykorzystywane są nie tylko w celu poprawy atrakcyjności wizualnej powierzchni, ale również w celu zwiększenia jej trwałości, czy zabezpieczeniu jej przed zabrudzeniami i wpływem warunków atmosferycznych. Inna farba sprawdzi się w salonie, a inna w kuchni, czy pokoju dziecka. Warto sięgać po materiały budowlane sprawdzonych marek, gdyż tylko wówczas możemy mieć pewność najwyższej jakości produktu, który będzie doskonale prezentował się przez wiele lat. Dostarczamy farby wewnętrzne i zewnętrzne oraz lakiery renomowanych producentów akcesoriów malarskich. W ofercie znajdują się również farby wodorozcieńczalne i rozpuszczalnikowe, a także mineralne i organiczne. Sprzedajemy m.in. farby silikonowe, cementowe, olejne, dyspersyjne, epoksydowe oraz wiele innych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej każdy z Państwa z pewnością znajdzie farbę w pełni odpowiadającą indywidualnym potrzebom. Dostarczamy farby do:

 • drewna,
 • metalu,
 • ścian,
 • betonu,
 • glazury,
 • na powierzchnie ocynkowane,
 • szkła,
 • plastiku.

W ofercie także farby do specjalnych zastosowań:

 • strukturalne,
 • do efektów specjalnych,
 • fosforyzujące,
 • pachnące,
 • magnetyczne.

Farby do zadań specjalnych

Oferta naszych produktów to także sprawdzone pod względem jakości, odporne na działanie czynników atmosferycznych farby zewnętrzne i wewnętrzne. Każdy z produktów wyróżnia się przemyślanym i dopracowanym składem, który gwarantuje trwałość powłoki. Dodatek lateksu, akrylu lub pozostałych substancji, wpływa natomiast na odporność farb przed zawilgoceniem oraz działaniem grzybów i pleśni. W efekcie nakładana powierzchnia nie zagraża osobom zmagającym się z alergiami.

Nasze farby to także rozwiązanie, które sprawdza się bez względu na rodzaj powierzchni – beton, nierówne fasady, ogrodzenia czy nawet elementy pokrycia dachowego. Klienci, którzy poszukują nietypowych odcieni, mogą natomiast skorzystać z przygotowanego mieszalnika. Nasza mieszalnia farb daje nieograniczone możliwości tworzenia niepowtarzalnych kolorów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych farb w sklepie Sawo-met. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, które składają się z wyselekcjonowanych substancji. Dzięki temu zapewniają trwałość powłok na wiele lat.

Mieszalnia farb w Warszawie

Poza szeroką ofertą farb do różnych powierzchni zajmujemy się także tworzeniem farb na specjalne zamówienie. Pod Konstancinem zlokalizowana jest nasza mieszalnia farb, która pozwala na uzyskanie dowolnego koloru farby zawartego na wzornikach. Precyzyjny dobór pigmentów i farb bazowych dobierana jest komputerowo, co minimalizuje ryzyko dobrania nieodpowiedniego odcienia lub połysku farby. Oferujemy wyłącznie farby bazowe renomowanych producentów, co zapewnia doskonałe krycie i wygodne użytkowanie. Możliwość skorzystania z mieszalni farb jest gwarancją na dopasowanie koloru do własnych potrzeb, oczekiwań oraz preferencji naszych klientów. Na miejscu zapewniamy fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego koloru i rodzaju farby. Mieszalnia farb daje również możliwość zamówienia farby w wybranym kolorze w dowolnej wielkości opakowania.