Ocieplenia

Ocieplenia

Systemy ociepleń to zestawy elementów potrzebnych do wykonania ocieplenia ścian zewnętrznych. Dostarczamy kompletne systemy ociepleń dla Klientów indywidualnych oraz firm budowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kleje, materiały izolacyjne, zaprawy zbrojące, środki gruntujące, tynki oraz farby. Proponujemy ocieplenia Goldmurit, Bolix, Caparol, Ceresit, Atlas oraz Baumit. Wybór systemu uzależniony jest od podłoża, na którym zostanie wykonane ocieplenie oraz indywidualnych oczekiwań inwestora.

Kompletne systemy ociepleń

Naszym Klientom oferujemy kompletne systemy ociepleń, które można skomponować w zestaw niezbędnych elementów do ocieplenia ścian zewnętrznych. Posiadamy wszystko, co niezbędne – styropian, kleje do styropianu, siatki, grunty, tynki oraz farby. Dużą zaletą oferowanych systemów ociepleń jest fakt, że każdy Klient może dopasować je do własnych potrzeb. W zależności od pożądanych rezultatów pod względem izolacji oraz poziomu ochrony cieplnej można dowolnie skonfigurować zestaw tak, aby uzyskać pożądany rezultat.

Ocieplenia marki RockwoolRockwool - mamy je!

Ocieplenia marki Rockwool to innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość i trwałość izolacji termicznej, akustycznej i przeciwpożarowej. Produkty Rockwool są wykonane z naturalnej wełny skalnej, która jest odnawialnym i ekologicznym surowcem. Ocieplenia Rockwool charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, wysoką odpornością na wilgoć i pleśń, a także doskonałą izolacją akustyczną. Ocieplenia Rockwool są łatwe w montażu i nie wymagają specjalnych narzędzi. Ocieplenia Rockwool sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym, a także w obiektach użyteczności publicznej. Ocieplenia Rockwool to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla użytkowników budynków.

Jaki system ocieplenia wybrać?

Wybór systemu ocieplenia zależy od deklarowanego zastosowania i parametrów termoizolacji. W asortymencie oferujemy produkty od cenionych firm, które proponują rozwiązania odpowiednie dla każdego typu budynku. Dlatego też z naszej oferty korzystają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, kamienic i apartamentowców, jak i budynków użyteczności publicznej czy hal przemysłowych. Do każdej z przegród wymagającej ocieplenia przewidziano konkretne, dopasowane do potrzeb rozwiązanie. Renomowani producenci ociepleń na skutek wieloletnich prac i przeprowadzanych w laboratoriach doświadczeń, badań i analiz materiałów wchodzących w skład systemów, opracowali idealne zestawy, których cechy zawarte są w trzech formułach: szybkość i łatwość wykonania bez strat.

Systemy ociepleń sprawdzonych producentów

Systemy ociepleń wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości surowce. Zaleca się stosowanie systemu ociepleń, którego wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta. Tylko w ten sposób mamy pewność co do trwałości oraz skuteczności całego układu. Ocieplenie wykonane materiałami o nieznanych parametrach wiąże się z dużym ryzykiem niepowodzenia. Wybór ociepleń pochodzących od sprawdzonych producentów może wpłynąć na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu z nami.