22 330 07 90 sawomet@sawomet.pl Puławska 456, Warszawa

Drzwi

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych budynku, gdyż ich wygląd ma znaczący wpływ na charakter wnętrz. Drzwi powinny zapewniać użytkownikom bezpieczeństwo i chronić ich prywatność. Jako autoryzowany dealer stolarki wewnętrznej i zewnętrznej dostarczamy produkty wiodących producentów, w tym firm Pol-Skone, Porta, DRE i Stalprodukt. Oferujemy drzwi do mieszkań, domów oraz firm. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. drzwi drewniane, przeciwpożarowe i akustyczne. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz oryginalnemu wzornictwu każdy z Państwa z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Jak wybrać drzwi?

Drzwi zewnętrzne są bezpośrednio narażone na działanie czynników atmosferycznych, dlatego przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane oraz system uszczelnienia. Istotną kwestią jest także sposób otwierania drzwi (drzwi otwierane do środka lub na zewnątrz), a także umiejscowienie klamki. Źle dobrane drzwi mogą utrudniać funkcjonowanie i powodować dyskomfort użytkowników. Ważne jest także, aby kolor drzwi wewnętrznych i zewnętrznych pasował do koloru paneli podłogowych. Oferujemy szybką realizację usług, dostawę wybranych produktów, a także ich montaż. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

Drzwi – Siedlce

Proponujemy bogaty wybór drzwi naszym klientom z Siedlec. Posiadamy wysokiej jakości produkty zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie dostępne modele charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością materiałów, z których zostały stworzone. Dodatkowo wykazują dobre właściwości wygłuszające, co sprawia, że raz na zawsze możesz pożegnać się z hałasem dobiegającym z podwórka lub innego pokoju. Ponadto produkty wykazują się dużą estetyką i zróżnicowanym designem, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Drzwi wewnętrzne – Piaseczno

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych oferujemy naszym klientom z Piaseczna. W asortymencie nie brakuje modeli z modnymi, matowymi przeszkleniami lub w pełni zabudowane. Produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasujesz je do klimatu panującego w Twoim mieszkaniu. Proponujemy zarówno warianty prawo-, jak i lewostronne, więc nie musisz martwić się o to, że model, który wpadnie Ci w oko nie będzie dostępny w wybranej wersji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drzwi do salonu, garderoby, czy spiżarni, u nas znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.