22 330 07 90 sawomet@sawomet.pl Puławska 456, Warszawa

Drzwi

Drzwi wewnętrzne I zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych budynku, gdyż ich wygląd ma znaczący wpływ na charakter wnętrz. Drzwi powinny zapewniać użytkownikom bezpieczeństwo i chronić ich prywatność. Jako autoryzowany dealer stolarki wewnętrznej i zewnętrznej dostarczamy produkty wiodących producentów, w tym firm Pol-Skone, Porta, DRE i Stalprodukt. Oferujemy drzwi do mieszkań, domów oraz firm. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. drzwi drewniane, przeciwpożarowe i akustyczne. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz oryginalnemu wzornictwu każdy z Państwa z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Drzwi wewnętrzne, Piaseczno – funkcjonalne pomieszczenie

Drzwi wewnętrzne są czymś więcej niż sposobem na estetyczne wykończenie otworu. To także funkcjonalny element, który powinien spełniać wszystkie wymogi związane z użytecznością i bezpieczeństwem. Każdy z oferowanych modeli wyróżniają nowoczesne technologie zastosowane w trakcie produkcji, dzięki którym drzwi wewnętrzne wyróżniają się odpowiednimi parametrami izolacyjności cieplnej i akustycznej. Dzięki temu użytkownicy wnętrz mogą cieszyć się nie tylko pięknym pomieszczeniem, ale też komfortem termicznym. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne modele drzwi wewnętrznych. Bez względu jednak na rodzaj, każdy z nich wyróżnia się solidną konstrukcją i wypełnieniem.

Drzwi zewnętrzne – wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne są istotnym elementem, który wpływa na wygląd całej elewacji, a także na funkcjonalność budynku. Jako dystrybutor stolarki drzwiowej oferujemy wyłącznie dobrej jakości drzwi zewnętrzne, które produkowane są na podstawie wyselekcjonowanych materiałów. To właśnie dzięki nim nasze produkty wyróżniają się solidnością i trwałością na wiele lat. Różnorodność wzorów, wykończeni i materiałów, z jakich powstają sprzedawane drzwi, sprawia, że bez problemu można je dopasować do stylu wykończenia wnętrza. Nasi Klienci mogą więc dobrać takie drzwi, które zgrają się np. z tapetą ścienną czy kolorem ściany. Nasz asortyment to także przemyślane pod względem konstrukcyjnym produkty. Producenci zadbali o to, aby każdy model był odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i gwarantował izolację termiczną oraz akustyczną.

Jak wybrać drzwi?

Drzwi zewnętrzne są bezpośrednio narażone na działanie czynników atmosferycznych, dlatego przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane oraz system uszczelnienia. Istotną kwestią jest także sposób otwierania drzwi (drzwi otwierane do środka lub na zewnątrz), a także umiejscowienie klamki. Źle dobrane drzwi mogą utrudniać funkcjonowanie i powodować dyskomfort użytkowników. Ważne jest także, aby kolor drzwi wewnętrznych i zewnętrznych pasował do koloru paneli podłogowych. Oferujemy szybką realizację usług, dostawę wybranych produktów, a także ich montaż. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

Drzwi – Siedlce

Proponujemy bogaty wybór drzwi naszym klientom Siedlec. Posiadamy wysokiej jakości produkty zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie dostępne modele charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością materiałów, z których zostały stworzone. Dodatkowo wykazują dobre właściwości wygłuszające, co sprawia, że raz na zawsze możesz pożegnać się z hałasem dobiegającym z podwórka lub innego pokoju. Ponadto produkty wykazują się dużą estetyką i zróżnicowanym designem, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Drzwi – Piaseczno

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych oferujemy naszym klientom z Piaseczna. W asortymencie nie brakuje modeli z modnymi, matowymi przeszkleniami lub w pełni zabudowane. Produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasujesz je do klimatu panującego w Twoim mieszkaniu. Proponujemy zarówno warianty prawo-, jak i lewostronne, więc nie musisz martwić się o to, że model, który wpadnie Ci w oko nie będzie dostępny w wybranej wersji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drzwi do salonu, garderoby, czy spiżarni, u nas znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi w Sawo-met. Proponujemy trwałe i estetyczne produkty, które będą ozdobą każdego budynku.