jakie panele wybrac do salonu

Podłoga w salonie pełni dwojaką funkcję: z jednej strony musi być elegancka i atrakcyjna wizualnie. Z drugiej powinna cechować się wytrzymałością, która pozwoli jej znosić bez szwanku intensywne użytkowanie każdego dnia. Wszystko to sprawia, że panele podłogowe stanowią tu idealny wybór.

Dlaczego panele podłogowe to najlepszy rodzaj wyłożenia podłogi w salonie?

Salon to miejsce, w którym spędzamy czas wolny, przyjmujemy gości i urządzamy przyjęcia. Oznacza to, że jego podłoga jest nieustannie narażana na zarysowania, zaplamienia czy innego typu uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli chcemy, by jak najdłużej zachowała swoją estetykę i funkcjonalność, wykończmy ją z użyciem paneli podłogowych.

Hurtownia Sawo-met oferuje ponad 140 wzorów podłóg z paneli pochodzących od sprawdzonych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów. Każdy design jest wyjątkowy, co sprawia, że bez trudu dobierzemy podłogę do dowolnego wystroju wnętrza.

Wśród licznych zalet paneli podłogowych należy wskazać fakt, że poszczególne modele do złudzenia przypominają różne rodzaje naturalnego drewna, będąc jednocześnie znacznie tańszymi od materiałów, na których były wzorowane. W odróżnieniu od surowców naturalnych panele są przy tym znacznie bardziej wytrzymałe – cechują się wysoką odpornością na ścieranie i będą wyglądać atrakcyjnie nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Oprócz tego podłoga z paneli jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. Jedyne, czego potrzebujemy, to szczotka do zamiatania kurzu i innych suchych zabrudzeń, a w przypadku zaplamienia – ściereczka nasączona ciepłą wodą i łagodnym środkiem czyszczącym.

Wyłożenie z paneli warto uzupełnić dodatkami w postaci listew przypodłogowych. Ukryją one szczelinę pomiędzy ścianami a podłogą, a także pomogą chronić ściany przed zniszczeniem i brudem. Oprócz tego listwy będą stanowić dodatkową dekorację pomieszczenia.

W razie jakichkolwiek pytań Sawo-met zaprasza do kontaktu – wszelkie dane wraz z formularzem kontaktowym znajdują się w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej hurtowni.

POSTED BY Karolina Jarosz | gru, 01, 2020 |